Bugün»   16 January 2022, Sunday 12:57:33
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Referanslar E-katalog İletişim
 
 

Üretim

Belgelerimiz

Asansör Yönetmeliği

Teklif İsteme Formu

Personelimiz

Döviz Alis Satis
Warning: file(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14077410:SSL routines:func(119):reason(1040) in /var/www/virtual/coruhasansor.com/htdocs/sol.php on line 78 Warning: file(): Failed to enable crypto in /var/www/virtual/coruhasansor.com/htdocs/sol.php on line 78 Warning: file(http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html?): failed to open stream: operation failed in /var/www/virtual/coruhasansor.com/htdocs/sol.php on line 78
 
 
 
 
 + HİZMETLERİMİZ
  Mühendislik


Her şeyden önce bir asansörün yapım ve montaj aşamları için Avan ve Tam projesinin çizilmesi gerekmektedir. Avan proje ile asansörün mimari ve montaj bilgileri ortaya çıkar. Tam proje ile asansörün tüm uygulama aşamaları projelendirilir. Kuyu kesitleri, kabin kesitleri, makina dairesi, elektrik devre şeması, mukavemet hesapları, trafik hesapları gibi.Çoruh Asansör'ün teknik kadrosu her türlü mühendislik hizmetlerini profesyonelce verebilecek düzeydedir. Firmamız sürekli araştırmacı ve geliştirmeci faaliyetlere her zaman teknolojik gelişmeleri müşterilerine sunmak için çalışmaktadır.

   Müşavirlik


Bir binaya kurulması düşünülen asansör sistemi için; o asansörün yasal mevzuatlarına uyulması şartı vardır. Bu mevzuatı bina sahibi , müteahhit veya mimarlar vs. kişiler bilmeyebilir. Bu mevzuatın içerik ve şartlarını, deneyimli ve bilgili asansör müşavirlik vasfına haiz firmalardan öğrenmek, uygun projelendirmeyi yapmaktırmak gerekmektedir. Böylece insan hayatı için birinci dereceden önem taşıyan sisteminizi usulüne uygun yaptırmış olursunuz.

Bu konuda Çoruh Asansör ile irtibat kurarak teknik destek alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

  Montaj

Çoruh Asansör müşterisinin istediği koşullarda, mevzuata uygun, her türlü insan, yük, hasta, servis asansörleri ve hidrolik asansörler kurar.

Proje aşamasından, montaj, testlere ve ruhsat aşamasına kadar deneyimli kadrosuyla en iyi hizmeti verir.Sistemin teslim sonrasında da her türlü şikayete anında cevap verecek kapasitededir.   Bakım - Onarım

Bakım;

Bakım standartlarında, " bakım personeli tarafından yapılan temizlik, yağlama, ayar, muayene ve deneyler " olarak tanımlanmaktadır. Asansöre uygulanan bakımın amacı, donanımın performansını, güvenirliliğini sağlamaktır.

Çoruh Asansör' le bakım ve onarımlar TSE bakım prosedürüne göre yapılır, test edilir ve teslim edilir.

ÇORUH ASANSÖR SAN. TIC. LTD. STI.
Adres : Ikitelli Org. San. Böl. Turgut Özal Cad. Güngören-Bagcilar San. Sit. 5. Blok No:1 Ikitelli- Istanbul - Turkey
Tel : 0 212 671 01 21 pbx Faks : 0 212 549 06 45
Email: [email protected]

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerigi izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilamaz.